Topenářství Pavel Majer

Drahomyšl, Žatec, Louny

Jsme firma provozující instalatérství a topenářství již od roku 2001. Působíme v Ústeckém, Karlovarském a Středočeském kraji zejména v okolí města Žatec. Za dobu naší působnosti jsme navázali spolupráci s významnými výrobci a dodavateli v našem oboru a získali i příslušná oprávnění, osvědčení a certifikáte, které jsou zárukou naší odbornosti.

Specializujeme se zejména na montáže topení, vody a kanalizací, včetně prodeje, dodávek a montáže veškerého příslušenství. Instalujeme obyčejné i automatické kotle na tuhá paliva, tepelná čerpadla, rekuperační systémy i solární systémy. Ke všem montážím zajišťujeme opravy a také servis a revize.

Nabízíme taktéž klasické vodoinstalatérské služby od realizace vodovodů, kanalizací v novostavbách ale rekonstrukcí. Poskytujeme servis a opravy nových i stávajících instalací.

Navrhujeme a dodáváme topné systémy na míru od klasických radiátorových orkuhů po systémy podlahového vytápění.

Jakožto certifikovaná a způsobilá firma k montáži kotlů na tuhá paliva Vám poradíme s výběrem, dodáním i montáží vhodného kotle včetně veškeré potřebné dokumentaci a pomůžeme Vám i při vyřízení žádosti o dotace a to jak z programu Zelená úsporávm nebo i jiné kotlíkové dotace.

Věnujeme se vždy každému zákazníkovi osobně na profesionální úrovni - požadavky a přání zákazníka po konzultaci vždy sladíme s nejlepší možnou proveditelnou variantou.

Certifikáty a osvědčení